top of page

O nas

Zaczęło się od potrzeby chwili- konflikt rozgrywający się u naszych sąsiadów spowodował pojawienie się wielu potrzeb, które jak wielu wolontariuszy staraliśmy się spełnić. W pewnym momencie jedną z nich okazały się wyprawki szkolne dla dzieci z Ukrainy uciekających przed wojną do naszego państwa. Mała akcja plecakowa przeobraziła się w dużą inicjatywę, która skłoniła nas do założenia fundacji - tak powstało Wyprawiamy Dobro.

Our Mission

Misja

Bezinteresowna pomoc dzieciom w potrzebie.

Zarówno na terenie Ukrainy, jak i Polski. Poprawienie ich stanu życia i edukacji, ale także zadbanie o ich dobrostan i zdrowie. 

Dziecko otwierające prezent świąteczny
Dzieci w krytym placu zabaw

Wizja

Kontynuacja prowadzenia dotychczasowych akcji i zwiększenie ich zakresu. Widzimy ile szczęścia przynoszą nasze działania i jak duży mają wpływ na małych podopiecznych. 

Planujemy prowadzenie warsztatów o tematyce prawniczej, na których młodzież będzie mogła się zapoznać z zawodem prawnika i sędziego oraz z funkcjonowaniem sądów. 

Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wsparcie jakie otrzymaliśmy do tej pory. Dzięki Wam wyprawiliśmy mnóstwo dobra. Każdego dnia uczymy się jak wielu jest wspaniałych ludzi, pełnych empatii i to napełnia nas energia do dalszego działania. Zachęcamy do dalszego wspierania nas i śledzenia naszych incjatyw. 

Wyprawiajmy razem dalej Dobro!

Nasz Zespół

Potrzebujemy Twojego wsparcia!

bottom of page